Normet SmartDrive SC160/SC320
Overview
Related Accessories
  • Charger safety shelter
Related Services
  • Analytics package (requires connectivity)
  • Remote monitoring (requires connectivity)
  • Maintenance agreements
Key specification
  • Supply cabinet
  • Continuous output power: 160 kW or 320kW
  • Input voltage: 3-phase 380-440 VAC (+/- 10 %)
  • Dimension: 650/1250 x 830 x 2200 mm (D x W x H)